Mød os lige her

Gå til afdelinger og adresser  

Anton Nørgaard

Anton Nørgaard

Adm. direktør, CEO, Direktion
Finn Boel Pedersen

Finn Boel Pedersen

Bestyrelsesformand, Kolding
 
Kristen Laursen

Kristen Laursen

Næstformand, Horsens
 
Per Andersen

Per Andersen

Afd.leder/vicedirektør, COO, Direktion, Odense
Jeppe Nielsen

Jeppe Nielsen

Regionsdirektør, Roskilde afd. 1
Rasmus J. Hougaard

Rasmus J. Hougaard

Afdelingsleder, Roskilde afd. 2
Kris Houmann

Kris Houmann

Afdelingsleder - DGNB konsulent, Aalborg
Heidi Lund Sørensen

Heidi Lund Sørensen

Afdelingsleder, Horsens afd. 1
Jannik H. Jensen

Jannik H. Jensen

Afdelingsleder, Horsens afd. 2
Jes Møller-Jensen

Jes Møller-Jensen

Afdelingsleder, Horsens afd. 3
Gert Lykke Gregersen

Gert Lykke Gregersen

Viceafdelingsleder, Aalborg
Niels Erik Starup

Niels Erik Starup

Projektchef, Aalborg
Jørn Nørlem

Jørn Nørlem

Projektchef, Aalborg
 
Thomas Lundgaard Poulsen

Thomas Lundgaard Poulsen

Projektchef - DGNB konsulent, Aalborg
 
Søren Odgaard

Søren Odgaard

Projektchef, Aalborg
Johan Ladegaard

Johan Ladegaard

Bestyrelsesmedlem, Horsens
Peter Bang Fasting Bauer

Peter Bang Fasting Bauer

Bestyrelsesmedlem, Horsens
Betina Dalsgaard Jensen

Betina Dalsgaard Jensen

Tilbudschef - DGNB konsulent, Aalborg
 
Rebekka Gaarden

Rebekka Gaarden

Studiemedhjælper, Aalborg
 
Peter Haven

Peter Haven

Projektleder, Aalborg
 
Peter Vildsted Nielsen

Peter Vildsted Nielsen

Projektleder, Aalborg
 
Claus Rønnow Traberg

Claus Rønnow Traberg

Projektleder - DGNB konsulent, Aalborg
 
Nicolai Dahl Kidholm

Nicolai Dahl Kidholm

Byggeleder, Aalborg
 
Morten Krogsager

Morten Krogsager

Projektleder, Aalborg
 
Jess Vinstrup Svendsen

Jess Vinstrup Svendsen

Projektleder, Aalborg
 
Rune Svenstrup

Rune Svenstrup

Projektleder - DGNB konsulent, Aalborg
 
Brian Jørgensen

Brian Jørgensen

Byggeleder, Aalborg
 
Susie Nielsen

Susie Nielsen

Administrationschef, Administration
Claus Holm

Claus Holm

IT-Chef, IT/Kommunikation
 
Jens Falk Møller

Jens Falk Møller

Projektleder, Aalborg
 
Kenneth Lundholm

Kenneth Lundholm

Projektleder, Aalborg
Djon Bang

Djon Bang

PR-chef, IT/Kommunikation
 
Kim Kammer Damkjær

Kim Kammer Damkjær

Byggeleder, Aalborg
 
Casper Moldrup Mikkelsen

Casper Moldrup Mikkelsen

Tilbudschef, Roskilde afd. 1, Roskilde afd. 2
 
Simon Boalth

Simon Boalth

Byggeleder, Aalborg
 
Morten Kjær

Morten Kjær

Byggeleder, Aalborg
Anja le Févre Simonsen

Anja le Févre Simonsen

Afdelingskoordinator, Roskilde afd. 1, Roskilde afd. 2
 
Lau Zaar

Lau Zaar

Projektchef, Roskilde afd. 1
 
Jonas Pedersen

Jonas Pedersen

Projektchef, Roskilde afd. 1
 
Søren Rytter Eliasen

Søren Rytter Eliasen

Projektchef, Roskilde afd. 2
 
Kevin F. Rosfort

Kevin F. Rosfort

Projektleder, Roskilde afd. 1
 
Niels Fernstrøm

Niels Fernstrøm

Projektleder, Roskilde afd. 1
 
Jacob Rosberg

Jacob Rosberg

Projektleder, Roskilde afd. 1
 
Lars Kristensen

Lars Kristensen

Byggeleder, Roskilde afd. 1
 
Rune Sylvester Sørensen

Rune Sylvester Sørensen

Byggeleder, Roskilde afd. 1
 
Sibel Erdogan

Sibel Erdogan

Byggeleder, Roskilde afd. 1
 
Janus Badsberg

Janus Badsberg

Projektchef, Roskilde afd. 2
 
Theis Ballegaard

Theis Ballegaard

Byggeleder, Roskilde afd. 2
Jakob Steen Hansen

Jakob Steen Hansen

Projektleder, Roskilde afd. 1
Lasse Thormod

Lasse Thormod

Byggeleder, Roskilde afd. 1
 
John Svensson

John Svensson

Byggeleder, Roskilde afd. 1
Velid Crneta

Velid Crneta

Byggeleder, Roskilde afd. 1
Peter Presutti

Peter Presutti

Byggeleder, Roskilde afd. 1

 

Kenneth Mattisson

Kenneth Mattisson

Projektleder, Roskilde afd. 2

 

Khalil Nazari

Khalil Nazari

Projektleder , Roskilde afd. 2
Christian Klingaa

Christian Klingaa

Projektleder, Roskilde afd. 2
Pia Melby

Pia Melby

Byggeleder, Roskilde afd. 2
Lars Lehmann Holm

Lars Lehmann Holm

Byggeleder, Roskilde afd. 2
Lisbeth Søby

Lisbeth Søby

Økonomiassistent, Administration
 
Keld Ernstsen

Keld Ernstsen

Økonomidirektør, CFO, Direktion
Lilli-Anne Mastellone

Lilli-Anne Mastellone

Executive Assistant, Direktion
Line Tungelund

Line Tungelund

Tilbudschef, Horsens afd. 1, Horsens afd. 2, Horsens afd. 3
 
Samantha H. Skjødt

Samantha H. Skjødt

Tilbudsassistent, Horsens afd. 1, Horsens afd. 2, Horsens afd. 3
Helle Pedersen

Helle Pedersen

Bogholder, Administration
 
Sandra Glassau Jørgensen

Sandra Glassau Jørgensen

Byggeleder, Horsens afd. 2
 
Henriette Nielsen

Henriette Nielsen

Bogholder, Administration
 
Jacob Strunge

Jacob Strunge

Projektchef - DGNB konsulent, Horsens afd. 1
Ulla Sloth Bendixen

Ulla Sloth Bendixen

Bogholder, Administration
 
Kim Nielsen

Kim Nielsen

Projektchef, Horsens afd. 2
 
Ole Stork

Ole Stork

Projektchef, Horsens afd. 3
René Dahl

René Dahl

Projektchef, Horsens afd. 3
 
Henrik Bech

Henrik Bech

Projektleder, Horsens afd. 3
Mads Thybo Lyngby

Mads Thybo Lyngby

Byggeleder, Horsens afd. 3
Lasse Hartvigsen

Lasse Hartvigsen

Projektchef, Horsens afd. 2
 
Olgerta Adham

Olgerta Adham

Økonomiassistent, Administration
 
Kjeld Skannerup

Kjeld Skannerup

Projektchef, Horsens afd. 1
 
Lene Bommer

Lene Bommer

Projektleder - certificeret i bæredygtighed, Horsens afd. 1
Michal Hansen

Michal Hansen

Projektchef, Horsens afd. 2
 
Kenneth Kruse Mouritsen

Kenneth Kruse Mouritsen

Projektleder - DGNB konsulent, Horsens afd. 1
 
Jørgen Ebdrup

Jørgen Ebdrup

Projektleder, Horsens afd. 2
Kenneth Kastbjerg Kreutzfeldt

Kenneth Kastbjerg Kreutzfeldt

Projektchef, Horsens afd. 1
 
Kaj Skyldahl Sørensen

Kaj Skyldahl Sørensen

Projektleder, Horsens afd. 1
 
Jan Løgtholt

Jan Løgtholt

Byggeleder, Horsens afd. 2
 
Gert Friis

Gert Friis

Projektleder, Horsens afd. 1
 
Sebastian Busk Andersen

Sebastian Busk Andersen

Projektleder, Horsens afd. 1
 
Mads Markfoged

Mads Markfoged

Byggeleder, Horsens afd. 1
 
Søren Lonnebjerg

Søren Lonnebjerg

Projektleder, Horsens afd. 2
 
Palle Aagaard Kristensen

Palle Aagaard Kristensen

Byggeleder, Horsens afd. 2
Jesse Mike Nielsen

Jesse Mike Nielsen

Byggeleder, Horsens afd. 1
Frank Jensen

Frank Jensen

Byggeleder, Horsens afd. 2
Jannik Bønke Matzen

Jannik Bønke Matzen

Byggeleder, Horsens afd. 1
 
Ove Kjærside

Ove Kjærside

Projektleder, Horsens afd. 1
 
Morten Riisom

Morten Riisom

Projektleder, Horsens afd. 1
Søren Mikkelsen

Søren Mikkelsen

Byggeleder, Horsens afd. 1
Michael Ladegaard

Michael Ladegaard

Byggeleder, Horsens afd. 1
Henrik Horn Mortensen

Henrik Horn Mortensen

Projektchef, Odense
 
Bjarne Andersen

Bjarne Andersen

Projektchef, Odense
 
Christian Skov

Christian Skov

Projektchef, Odense
 
Jørgen Fugl Hansen

Jørgen Fugl Hansen

Projektchef, Odense
 
Peter Sommer Nielsen

Peter Sommer Nielsen

Projektleder, Odense
 
Martin Rubinke

Martin Rubinke

Projektleder, Odense
 
Flemming Juul

Flemming Juul

Projektleder, Odense
 
Frank Juul Højfeldt

Frank Juul Højfeldt

Projektleder, Odense
 
Søren Laurenborg

Søren Laurenborg

Byggeleder, Odense
 
Jacob Halling Hansen

Jacob Halling Hansen

Byggeleder, Odense
 
Nicholai Vigandt Clemensen

Nicholai Vigandt Clemensen

Byggeleder, Odense
 
Bo Sønderup V. Madsen

Bo Sønderup V. Madsen

Byggeleder, Odense
Troels Madsen

Troels Madsen

IT-medarbejder, IT/Kommunikation
 
Bjarke Apollo

Bjarke Apollo

Digitaliseringsansvarlig, IT/Kommunikation
Danish Waqar Baig

Danish Waqar Baig

Byggeleder, Roskilde afd. 2
Mathias Emil Christensen

Mathias Emil Christensen

Byggeleder, Aalborg
Camilla Clarke

Camilla Clarke

Projektleder, Roskilde afd. 2
bubble