Mød os lige her

Gå til afdelinger og adresser  

Finn Boel Pedersen

Finn Boel Pedersen

Bestyrelsesformand
 
Kristen Laursen

Kristen Laursen

Næstformand/Stifter
 
Peter Bang Fasting Bauer

Peter Bang Fasting Bauer

Bestyrelsesmedlem
Anton Nørgaard

Anton Nørgaard

Adm. direktør/CEO, Direktion
Keld Ernstsen

Keld Ernstsen

Økonomidirektør/CFO, Direktion
Per Andersen

Per Andersen

Vicedirektør/COO, Afdelingsleder, Bestyrelsesmedlem, Direktion, Odense
Lilli-Anne Mastellone

Lilli-Anne Mastellone

Executive Assistant, Direktion
Arne Becker

Arne Becker

Regionsdirektør, Direktion
Heidi Lund Sørensen

Heidi Lund Sørensen

Afdelingsleder, Bestyrelsesmedlem , Horsens afd. 1
Jes Møller-Jensen

Jes Møller-Jensen

Afdelingsleder, Horsens afd. 3
Kris Houmann

Kris Houmann

Afdelingsleder - DGNB konsulent, Aalborg
Claus Møller Pedersen

Claus Møller Pedersen

Afdelingsleder, Roskilde afd. 1
Jesper Rügler Fris

Jesper Rügler Fris

Afdelingsleder, Roskilde afd. 2
Susie Nielsen

Susie Nielsen

Administrationschef, Administration
Torben Hansen

Torben Hansen

Projektdirektør, Aalborg
Betina Dalsgaard Jensen

Betina Dalsgaard Jensen

Tilbudschef - DGNB konsulent, Aalborg
 
Jørn Nørlem

Jørn Nørlem

Projektchef, Aalborg
 
Søren Odgaard

Søren Odgaard

Projektchef, Aalborg
Thomas Lundgaard Poulsen

Thomas Lundgaard Poulsen

Projektchef - DGNB konsulent, Aalborg
 
Peter Haven

Peter Haven

Projektchef, Aalborg
 
Line Tungelund

Line Tungelund

Tilbudschef, Horsens afd. 1, Horsens afd. 3
 
Jens Falk Møller

Jens Falk Møller

Projektchef, Aalborg
 
Peter Vildsted Nielsen

Peter Vildsted Nielsen

Projektleder, Aalborg
 
Claus Rønnow Traberg

Claus Rønnow Traberg

Projektleder - DGNB konsulent, Aalborg
 
Jess Vinstrup Svendsen

Jess Vinstrup Svendsen

Projektleder, Aalborg
 
Rune Svenstrup

Rune Svenstrup

Projektleder - DGNB konsulent, Aalborg
 
Simon Boalth

Simon Boalth

Projektleder, Aalborg
 
Kenneth Lundholm

Kenneth Lundholm

Projektleder, Aalborg
Anders Oddershede

Anders Oddershede

Projektleder, Aalborg
Brian H Jensen

Brian H Jensen

Projektleder, Roskilde afd. 1
Mads Undall-Behrend

Mads Undall-Behrend

Projektleder, Aalborg
Johanne Clemmensen

Johanne Clemmensen

Projektleder, Aalborg
Jens Niebuhr Christensen

Jens Niebuhr Christensen

Projektleder, Aalborg
Mathias Emil Christensen

Mathias Emil Christensen

Byggeleder, Aalborg
Nicolai Dahl Kidholm

Nicolai Dahl Kidholm

Byggeleder, Aalborg
 
Rasmus Bjerregaard Gade

Rasmus Bjerregaard Gade

Byggeleder, Aalborg
Brian Jørgensen

Brian Jørgensen

Byggeleder, Aalborg
 
Kim Kammer Damkjær

Kim Kammer Damkjær

Byggeleder, Aalborg
 
Mads Severin Sørensen

Mads Severin Sørensen

Byggeleder, Aalborg
Nikolaj Bjerregaard

Nikolaj Bjerregaard

Byggeleder, Aalborg
Rebekka Gaarden

Rebekka Gaarden

Studiemedhjælper, Aalborg
 
Casper Moldrup Mikkelsen

Casper Moldrup Mikkelsen

Tilbudsleder, Roskilde afd. 1, Roskilde afd. 2
 
Lau Zaar

Lau Zaar

Projektchef, Roskilde afd. 1
 
Morten Møller

Morten Møller

Projektchef, Roskilde afd. 1
Jakob Steen Hansen

Jakob Steen Hansen

Projektleder, Roskilde afd. 1
Carsten Adelgaard

Carsten Adelgaard

Projektleder, Roskilde afd. 1
Lasse Kromann Gjersøe

Lasse Kromann Gjersøe

Projektleder, Roskilde afd. 1
Martin Wiese

Martin Wiese

Projektleder, Roskilde afd. 1
Emre Kalkan

Emre Kalkan

Byggeleder, Roskilde afd. 1
Lars Kristensen

Lars Kristensen

Byggeleder, Roskilde afd. 1
 
Rune Sylvester Sørensen

Rune Sylvester Sørensen

Byggeleder, Roskilde afd. 1
 
Lasse Thormod

Lasse Thormod

Byggeleder, Roskilde afd. 1
 
Mathias Mylle Englyst

Mathias Mylle Englyst

Byggeleder, Roskilde afd. 1
Sibel Erdogan

Sibel Erdogan

Byggeleder, Roskilde afd. 1
 
Ezgi Acar

Ezgi Acar

Byggeleder , Roskilde afd. 1
Nina Norden Andersen

Nina Norden Andersen

Byggeleder, Roskilde afd. 1
Peter Presutti

Peter Presutti

Byggeleder, Roskilde afd. 1

 

Jens Kildegård

Jens Kildegård

Projektchef, Roskilde afd. 2
Karsten Mortensen

Karsten Mortensen

Projektchef, Roskilde afd. 2
Jesper Schütt Nielsen

Jesper Schütt Nielsen

Projektchef, Roskilde afd. 2
Lars Ole Reimann

Lars Ole Reimann

Projektchef, Roskilde afd. 2
Omar Ghazali

Omar Ghazali

Projektleder, Roskilde afd. 2
Kasper Nissen

Kasper Nissen

Projektleder, Roskilde afd. 2
Zeyno Kiran

Zeyno Kiran

Byggeleder , Roskilde afd. 2
Pia Melby

Pia Melby

Byggeleder, Roskilde afd. 2
Danish Waqar Baig

Danish Waqar Baig

Byggeleder, Roskilde afd. 2
Rasmus Dydensborg Hansen

Rasmus Dydensborg Hansen

Byggeleder , Roskilde afd. 2
Oguz Öztunc

Oguz Öztunc

Byggeleder, Roskilde afd. 2
Jonas Groth Jensen

Jonas Groth Jensen

Byggeleder, Roskilde afd. 2
Naseeb Mohammed

Naseeb Mohammed

Byggeleder, Roskilde afd. 2
Claus Holm

Claus Holm

IT-Chef, IT/Digitalisering
 
Lisbeth Søby

Lisbeth Søby

Økonomiassistent, Administration
 
Helle Pedersen

Helle Pedersen

Bogholder, Administration
 
Henriette Nielsen

Henriette Nielsen

Bogholder, Administration
 
Ulla Sloth Bendixen

Ulla Sloth Bendixen

Bogholder, Administration
 
Ole Stork

Ole Stork

Projektchef, Horsens afd. 3
Sebastian M. Berger Rosenmeier

Sebastian M. Berger Rosenmeier

Projektchef, Horsens afd. 3
Kim Nielsen

Kim Nielsen

Projektchef, Horsens afd. 3
 
Michal Hansen

Michal Hansen

Projektchef, Horsens afd. 3
 
Gert Jakobsen

Gert Jakobsen

Projektchef, Horsens afd. 3
Henrik Bech

Henrik Bech

Projektleder, Horsens afd. 3
Mads Markfoged

Mads Markfoged

Projektleder, Horsens afd. 3
 
Sandra Glassau Jørgensen

Sandra Glassau Jørgensen

Projektleder, Horsens afd. 3
 
Mads Thybo Lyngby

Mads Thybo Lyngby

Byggeleder, Horsens afd. 3
Olgerta Adham

Olgerta Adham

Økonomiassistent, Administration
 
Jacob Strunge

Jacob Strunge

Projektchef - DGNB konsulent, Horsens afd. 1
Kjeld Skannerup

Kjeld Skannerup

Projektchef, Horsens afd. 1
 
Kenneth Kastbjerg Kreutzfeldt

Kenneth Kastbjerg Kreutzfeldt

Projektchef, Horsens afd. 1
 
Lasse Hartvigsen

Lasse Hartvigsen

Projektchef, Horsens afd. 1
 
Gert Friis

Gert Friis

Projektleder, Horsens afd. 1
 
Ove Kjærside

Ove Kjærside

Projektleder, Horsens afd. 1
 
Lene Bommer

Lene Bommer

Projektleder - certificeret i bæredygtighed, Horsens afd. 1
Sebastian Busk Andersen

Sebastian Busk Andersen

Projektleder, Horsens afd. 1
 
Jannik Bønke Matzen

Jannik Bønke Matzen

Projektleder, Horsens afd. 1
 
Michael Ladegaard

Michael Ladegaard

Projektleder, Horsens afd. 1
Jesse Mike Nielsen

Jesse Mike Nielsen

Byggeleder, Horsens afd. 1
Søren Mikkelsen

Søren Mikkelsen

Byggeleder, Horsens afd. 1
Søren Lonnebjerg

Søren Lonnebjerg

Projektleder, Horsens afd. 2
 
Jan Løgtholt

Jan Løgtholt

Byggeleder, Horsens afd. 3
 
Palle Aagaard Kristensen

Palle Aagaard Kristensen

Byggeleder, Horsens afd. 2
Frank Jensen

Frank Jensen

Byggeleder, Horsens afd. 1
Henrik Horn Mortensen

Henrik Horn Mortensen

Projektchef, Odense
 
Christian Skov

Christian Skov

Projektchef, Odense
 
Jørgen Fugl Hansen

Jørgen Fugl Hansen

Projektchef, Odense
 
Martin Rubinke

Martin Rubinke

Projektchef, Odense
 
Peter Sommer Nielsen

Peter Sommer Nielsen

Projektleder, Odense
 
Michael Rennebod Gyldenberg

Michael Rennebod Gyldenberg

Projektleder, Odense
Søren Laurenborg

Søren Laurenborg

Projektleder, Odense
 
Jacob Halling Hansen

Jacob Halling Hansen

Projektleder, Odense
 
Heini Vogn

Heini Vogn

Projektleder, Odense
Nicholai Vigandt Clemensen

Nicholai Vigandt Clemensen

Byggeleder, Odense
 
Bo Sønderup V. Madsen

Bo Sønderup V. Madsen

Byggeleder, Odense
Line Schaadt

Line Schaadt

Byggeleder, Odense
Troels Madsen

Troels Madsen

IT-medarbejder, IT/Digitalisering
 
Bjarke Apollo

Bjarke Apollo

Digitaliseringsansvarlig, IT/Digitalisering
bubble